SpeedTest nPerf

SpeedTest MultimediaHD [Tylko Abonenci]

Przedstawiony SpeedTest ukazuje najbardziej zbliżone parametry połączenia naszej sieci [dotyczy tylko użytkowników oraz firm korzystających z naszego szkieletu]

Proszę zwrócić uwagę jak bardzo niski jest Ping czyli czas reakcji po stronie serwera. Świadczy to o stabilności oraz szybkości działania naszego sprzętu.

Prosimy zwrócić uwagę na poniższe bardzo kluczowe parametry połączenia, które dzielimy na:

Szybkość połączenia - im mniejszy ping tym czas reakcji po stronie serwera jest znacznie szybszy, a zatem wczytywanie stron wykonuje się w mgnieniu oka!

Prędkość połączenia - jest kluczowa jeśli chcemy pobierać duże ilości danych z serwerów FTP, Web, Mail lub oglądać YouTube, odbierać IPTV itd. Im większa prędkość tym szybciej pobierzemy dany plik. Nie wolno mieszać tych dwóch zagadnień! Standardowa prędkość wystarczająca na wszystko to 10Mbps!

Dokładamy wszelkich starań aby nasza Sieć Informatyczna spełniała wszystkie wymogi formalne i działała zgodnie z prawem. W ten sposób mamy pewność, że działamy legalnie, nie naruszając praw. Jesteśmy zadowoleni z faktu ze to my możemy decydować o jej zewnętrznym wizerunku oraz stale podnosić poziom usług informatycznych.