ZOBACZ, JAK ZADBALIŚMY O CIEBIE

Najniższy ping!

Dzięki zaawansowanej technice przesyłania fal radiowych oraz wyćajnym urządzeniom możesz cieszyć się najszybszym czasem dostępu do serwerów na całym świecie!

Oszczędzisz na miejscu

Nie potrzebujesz linii telefonicznej, abyśmy mogli podłączyć lub stworzyć dla Ciebie własną sieć domową.

Docenisz komunikatywność!

Operator położył na Ciebie "lachę"? Internet Ci zamula? Strony się długo wczytują? No problem, u nas czegoś takiego nie ma, na bieżąco rozwiązujemy problemy zarówno naszej sieci jak i Waszej domowej, aby jak najlepiej funkcjonował przekaz informacji.

Skanowanie? To czysta przyjemność

Dbając o jakość połączenia zawsze skanujemy eter w poszukiwaniu wolnej przestrzeni nasłuchowej, dzięki temu połączenie będzie jak skała - stabilne i szybkie.

ZOBACZ ZA CO NIE ODPOWIADAMY

1. Urządzenia

Nie odpowiadamy za uszkodzone urządzenia podczas burzy, powodzi, pożaru oraz tym bardziej od spadków napięcia w sieci elektrycznej, a także zabaw elektrowni.

Od tego jest UPS, który możemy załatwić za drobną opłatą...

2. Wasz sprzęt

Nie interesuje nas co macie na swoich laptopach, komputerach stacjonarnych, tabletach, smartfonach itd. Jeśli jest połączenie pomiędzy naszym sprzętem a waszym routerem dostępowym to macie problem.

Oczywiście możemy wykonać porządek na Waszym sprzęcie, aby wszystko grało jak należy.

3. Zamulanie

Bardzo długi czas oczekiwania na pojawienie się strony docelowej potocznie zwane Zamulaniem - dużo pobierasz? Pamiętaj, że tym samym wysycasz sobie łącze przez co wzrasta drastycznie ping!

Rozwiązaniem jest router z kolejkowaniem i markowaniem pakietów lub nawet zwykły QOS.

RESZTA ZBĘDNYCH FORMALNOŚCI...

Wszystko i tak regulują odpowiednie ustawy oraz kodeksy zatem nie ma sensu się rozpisywać, oto najważniejsze z nich:

1. Wypowiedzieć Umowę na czas nieokreślony możesz w każdej chwili pisemnie przesyłając na nasz adres firmowy takowe wypowiedzenie. Usługa świadczona będzie do końca kolejnego okresu rozliczeniowego danego miesiąca po dacie wpłynięcia wypowiedzenia umowy czyli zapłacisz jedynie za następny miesiąc i jesteś wolny jak struś pędziwiatr :D

2. Koniec bajerowania, tyle na ten temat, miłego użytkowania! :P